ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да је држава набавила још лекова за борбу против короне, а који би, како је рекао, требало да стигну у априлу или мају.
Повезане вести
Блокадери поново јашу!
ПОСТОЈИ у нашем народу изрека да "нема бесплатног ручка". Ово поготово добро знају у страним центрима моћи из којих долази идеологија и финансије за покушај спровођења обојене револуције у Србији, то јест за преузимање власти на улици без избора.
13. 05. 2026. у 16:45
Најновије из рубрике
Топао дочек у Шапцу
ПОЗДРАВЉАЈУЋИ данас пензионере Шапца, директор Републичког фонда ПИО је истакао да је јако дирнут енергијом и топлином којима је дочекан, и да му је велико задовољство што и у овом граду може да разговара са пензионерима, да се и ту покаже на делу тимски рад Владе Републике Србије, Фонда ПИО, локалне самоуправе и највећег удружења пензионера.
26. 06. 2026. у 21:21
СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте
АЛТА банка, национална авио-компанија Air Serbia i Visa озваничиле су данас стратешко партнерство потписивањем Писма о намерама (Letter of Intentions).
26. 06. 2026. у 15:55
СУНЦЕ ВАС ПЕЧЕ ДОК ВОЗИТЕ: Black Glass уграђује термоизолационе фолије за стакла које имају 80% топлотне заштите
УСИЈАН волан. Врела седишта. Клима у аутомобилу успе да расхлади ваздух, али сунце и даље непријатно пече кроз стакло - по лицу, рукама и телу.
26. 06. 2026. у 13:54
ВАЖАН АПЕЛ МУПА-а! Кључна правила за безбедно лето, родитељи да обрате посебну пажњу (ВИДЕО)
СА доласком врелих летњих дана, реке, језера и базени постају омиљена места за спас од врућина и провођење слободног времена.
26. 06. 2026. у 13:13
МАЈКА УБИЈЕНЕ ДЕВОЈЧИЦЕ ИЗ "РИБНИКАРА" ОТВОРИЛА ДУШУ: "Док не почини то поново, неће се смирити"
МИЉАНА и Владимир Кецмановић осуђени су због масакра у "Рибникару", али њихов син за злочин никада неће одговарати. Биљана Пауновић, мајка убијене Андриане Дукић, говорила је о суђењу које је, како каже, било претешко за родитеље, али и о томе да ли би дечак убица могао да се нађе на слободи када напуни 18 година.
26. 06. 2026. у 11:13
MarijaM
23.02.2021. 19:22
Još uvek nismo pobedili Koronu, tako da nema opuštanja.
MarijaM
23.02.2021. 19:23
Budimo strpljivi još malo kako dosadašnji trud ne bi bio uzaludan.
MarijaM
23.02.2021. 19:24
Sadašnje brojke govore u prilog tome da smo popustili sa disciplinom i da Korona nije iskorenjena.
Ana
23.02.2021. 19:43
Zdravlje ljudi je na prvom mestu i za to se nasa zemlja svim snagama zalaze. Srbija ce pobediti koronu zahvaljujuci nasem predsedniku.
Pavle
23.02.2021. 20:13
Borba za zdravlje gradjana ove zemlje je sada najveci prioritet.
TN
23.02.2021. 20:25
Srbija danas ozbiljno resava nabavku vakcina i lekova.
Katarina
23.02.2021. 20:39
Borba protiv koronavirusa ne prestaje. Našoj zemlji je očuvanje života nas, građana, prioritet.
star
23.02.2021. 20:43
Nastavlja se borba države za nabavku novih količina vakcina protiv korone virusa, asa time se približavamo prilici da se spasimo od ove opake bolesti.
Marko
23.02.2021. 20:44
Konstantno se radi na spasavanju sto vise zivota od korone.
star
23.02.2021. 20:44
Nabavkom države što većih količina vakcina protiv korone virusa, sve smo bliži masovnoj imunizaciji i spasu od ove pošasti modernog doba.
Zoki
23.02.2021. 20:45
Dobro je da su se pojavili lekovi za pomoc onima koju su vec zarazeni tezim oblikom korone.
Zeljko
23.02.2021. 20:46
I posle neki na zapadu pricaju da drzavno zdravstvo nije dobro. Gde bi privatnici obezbedili sve ovo za gradjanje besplatno?
Velja
23.02.2021. 20:47
Problem sada je ovo vanredno lepo vreme pa ljudi izmile na ulice i ne paze se.
Jovana2
23.02.2021. 20:48
Још једна добра и обећавајућа вест.Радујемо се испоруци лекова из Немачке , који ће нам помоћи да сузбијемо корону!
fgaerfg
23.02.2021. 20:57
Nema povlačenja, nema predaje, borba protiv epidemije ne sme da stane.
rgaesrG
23.02.2021. 20:57
Država čini sve što je u njenoj moći, da zaustavi dalje širenje Corona virusa.
seydthdsh
23.02.2021. 20:58
Od velike je važnosti da nam stalno stižu novi kontingenti vakcina, koje su ključ pobede nad epidemijom.
Mila
23.02.2021. 21:04
Lekovi će biti vetar u leđa, da se izborimo protiv korona virusa.
Zvezdica
23.02.2021. 21:05
Odlične vesti... Sve smo bliži kraju borbe protiv korona virusa.
Marija
23.02.2021. 21:05
Zdravlje i bezbednost građana je najvažnija.
Mijo
23.02.2021. 21:21
Pobedićemo ovaj virus asmo ako budemo odgovorni verujem u ubedljivu pobedu.Svi treba da poštujemo mere i da se čuvamo.
Mijo
23.02.2021. 21:21
Ako nastavimo ovako kako sada radimo uspećemo da se izborimo.
Mijo
23.02.2021. 21:22
Zdravlje nema cenu smatram da naša zemlja čini pravu stvar što se tiče same nabavke ovih vakcina.
Milena
23.02.2021. 22:21
Imunizacijom šititimo sebe, a i druge. Budimo odgovorni!
Vladan
23.02.2021. 23:44
I dalje se na sve načine trudimo da nabavimo sva moguća sredstva i lekove kako bi što pre odraditi imunizaciju stanovništva.
Ivana
23.02.2021. 23:45
Cetiri vrste vakcine, plus lekovi, ogroman je to uspeh nase drzave. Moramo biti zahvalni na brizi o gradjanima.
Jana
23.02.2021. 23:47
Srbija daje sve od sebe da bi nas spasila opake zaraze, na nama je samo da budemo odgovorni. Kako stvari stoje i nismo bas. Mnogi su se opustili.
Sandra
23.02.2021. 23:51
U ovoj borbi moramo biti uporni, i umeti da cenimo ono sto drzava cini za nas svakodnevno boreci se za vakcine i lekove. A duzni smo to i nasim zdravstvenim radnicima, zasluzili su bar malo da odmore.
Sanja1999
24.02.2021. 01:15
Srbija na sve nacine pokusava da pobedi koronu
zare
24.02.2021. 01:16
Ovo mi je drago cuti da nastavljamo da se borimo za zdravlje gradjana
gremlin
24.02.2021. 01:18
Trebamo se truditi da nabavimo sve ono sto moze da pobedi ovaj virus
nada
24.02.2021. 07:15
Svaka cast na nasoj drzavi na istrajnosti u borbi protiv Korona virusa
nada
24.02.2021. 07:15
Preduzimaju se sve moguce mere u cilju sto skorijeg povratka normalnom zivotu
Vojko
24.02.2021. 07:59
Ogroman novac i veliko hvala državi što se upustila u takvu veliku nabavku u cilju spašavanja života.
Tina
24.02.2021. 08:47
Jedino vakcinama, distancom i maskama mozemo pobediti koronu. Moramo ulagati u zdravstveni sistem konstantno.
Marija Piaf
24.02.2021. 08:54
Srbija je na vreme nabavila vakcine. Nadamo se da ce se sve uskoro vratiti u normalu.
Saša
24.02.2021. 10:53
Bravo!
sasa
24.02.2021. 11:38
Srbija jeste lider i po broju vakcina koji ima i koji su vakcinisani
sasa
24.02.2021. 11:38
Srbija na visokom drugom mestu po broju vakcinisanih to sve govori..
Jana
24.02.2021. 12:14
Moramo se jos malo strpiti, dok ne pobedimo koronu.
Luka
24.02.2021. 12:30
Uradili smo sve što možemo.
Aleks
24.02.2021. 12:32
Zdravlje ljudi je na prvom mestu