КРАЈ ХЛАДНЕ ЗИМЕ И ЛЕДЕНОГ ТАЛАСА? Познати метеоролог открива какво нас време очекује до краја месеца (ФОТО)
15. 02. 2021. у 23:48
ПОЗНАТИ метереолог Ђорђе Ђурић огласио се на Фејсбуку и дао најаву времена до краја месеца.
Повезане вести
ЛЕДЕНО ЈУТРО У СРБИЈИ: Током дана мало зубатог сунца - а ево и какво нас време очекује почетком наредне недеље
У СРБИЈИ се данас очекује променљиво облачно и хладно време, са дужим сунчаним интервалима, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.
14. 02. 2021. у 07:25
Најновије из рубрике
ДАНАС ПРОСЛАВЉАМО ЂУРЂИЦ: Обичаји налажу да се данас ништа не даје из куће, а жене једну ствар никако не смеју да раде
СРПСКА православна црква данас обележава Ђурђиц — Обновљење храма Светог великомученика Георгија — једну од најчешћих слава српских породица а уједно и градска слава Новог Сада и Бора.
16. 11. 2025. у 07:24
УЖИВАЈТЕ У ДАНАШЊЕМ ДАНУ ЈЕР СЛЕДИ ПРЕОКРЕТ: Температуре до 23 степена, а онда велико захлађење
У Србији ће данас бити претежно сунчано и топло, са најнижом температуром од -2 до 8 и највишом од 12 на истоку до 23 степена у западној и централној Србији.
16. 11. 2025. у 00:00
ЗАПАД СЕ ПОНАША КАО БЕСАН ПАС! Западне силе не могу да победе у руско-украјинском окршају, али чине све да избегну пораз
ВОДЕЋИ православни интелектуалци у САД, Џејмс Џатрас и Брајан Мичел, говорили су у Матици српској - Друштво чланова у Црној Гори, у Никшићу, о феномену који је актуелан дуже од једног века - сумраку Запада.
15. 11. 2025. у 20:52
ПРОЛЕЋНИХ 23 СТЕПЕНА, А ОНДА ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ: Овај дан ће бити најхладнији следеће недеље
У НАСТАВКУ викенда наставља се стабилно и суво време. Очекује се углавном претежно сунчано, повремено уз умерену облачност. Јутра у долинама и котлинама биће магловита.
15. 11. 2025. у 20:40
СУТРА ЈЕ ВЕЛИКИ СВЕТАЦ: "Навући" ћете малер и несрећу током целе године ако радите - и ништа се не износи из дома
СРПСКА православна црква и њени верници 16. новембра славе Ђурђиц, празник посвећен преносу моштију Светог великомученика Георгија из Никомидије у палестинску Лиду.
15. 11. 2025. у 17:32
Коментари (0)