КРИЗНИ ШТАБ ЗАСЕДА СУТРА У 10 ЧАСОВА: На столу ове мере
КРИЗНИ штаб за борбу против ковида 19 заседаће ујутру у 10 сати.

Фото: Танјуг
На столу ће, како је раније данас најавила премијерка Ана Брнабић бити одлуке о даљим мерама.
- Сутра ћемо усвојити нове мере или донети одлуку о продужењу акутелних мера - рекла је Брнабић.
Иначе, мере које су донете уочи Нове године, да угоститељски објекти, тржни центри и услуге могу да раде до 20 сати, а продабнице прехрамбене робе до 21 са, важе до сутра.
Брнабић је рекла да је већ започела разговоре са медицинским делом Кризног штаба око свих мера, и за улазак у Србију, у око школа, у о мерама за привреду.
(Курир.рс)

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"ЗБОГОМ ГУРУУ ЗОРАНУ" Умро вођа наше легендарне групе; бенд престаје да постоји? Отишао свега неколико дана после вести о болести
ГРУПУ су основали уз велику подршку и ветар у леђа Боре Ђорђевића и "Рибље чорбе".
04. 05. 2025. у 19:43 >> 19:47
Коментари (0)