БОРИС ТАДИЋ СЕ ОГЛАСИО ПУТЕМ ТВИТЕРА: Открио у каквом је стању

30. 12. 2020. у 19:22

ПРЕДСЕДНИК Социјалдемократске странке и бивши прдседник Србије Борис Тадић објавио је да се налази у болници због одређених компликација у опоравку од упале плућа изазване корона вирусом.

БОРИС ТАДИЋ СЕ ОГЛАСИО ПУТЕМ ТВИТЕРА: Открио у каквом је стању

Фото: Новости

- Да се не би шириле дезинформације, обавештавам вас да ћу због одређених компликација у опоравку од упале плућа изазване короном, поново бити у болници неколико дана. Добро се осећам. Желим свима срећну Нову годину и да лепо проведете празнике. И молим вас чувајте се - написао је Тадић на Твитеру.

Тадић је, да подсетимо, пре десетак дана изашао из КБЦ "Драгиша Мишовић", где се лечио од короне и на друштвеним мрежама се захвалио лекарима и медицинском особљу на даноноћној бризи.

- Изашао сам из болнице и добро сам. Хвала лекарима и медицинском особљу из болнице "Драгиша Мишовић", који уз изузетну пожртвованост даноноћно брину о свим пацијентима. Будите одговорни, јер свако потцењивање ове опасне болести може бити животно опасно. Чувајте се - написао је Тадић 20. децембра.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (1)

Земља је у опасности: Алармантно упозорење Путиновог сарадника