СТЕФАН Русов и Милица Мирјанић су пронађени, сазнају Новости.
Повезане вести

ДРАМА СЕ НАСТАВЉА: Спасиоци променили локацију потраге за Милицом и Стефаном, а ево шта је највећи проблем (ФОТО/ВИДЕО)
СПАСИОЦИ Горске службе мењају локацију потраге за несталим Милицом и Стефаном.
20. 12. 2020. у 15:41

ПАДА МРАК И ХЛАДНО ЈЕ, МОЛИМО ПОМОЗИТЕ: Потресни апел породице Стефана који је са Милицом нестао на Бељаници (ФОТО/ВИДЕО)
ПОТРАГА за Милицом Мирјанић (20) и Стефаном Русовим (27) је већ ушла у 13 сат, а без обзира на све напоре служби спасавања од њих двоје и даље нема ни трага ни гласа.
20. 12. 2020. у 15:23

СРБИЈА НА НОГАМА! ПОТРАГА ЗА МИЛИЦОМ И СТЕФАНОМ УШЛА У 13. САТ: Ево ко је све ангажован!
ПОТРАГА за Милицом и Стефаном ушла је у 13. сат, али без обзира на напоре за сада још нису пронађени.
20. 12. 2020. у 15:05

ДРАМАТИЧНА ПОТРАГА: Снимци из хеликоптера који трага за Милицом и Стефаном (ВИДЕО)
У ПОТРАГУ за Стефаном и Милицом укључен је и хеликоптер МУП-а који надлеће и претражује терен.
20. 12. 2020. у 14:49

СНИМАК СА ЛИЦА МЕСТА: Полиција у акцији потраге за Милицом и Стефаном - укључени и пси (ВИДЕО)
ПРЕМА последњим подацима са терена, Горска служба спасавања је ушла у кањон Суваје у планинским врлетима, код Деспотовца, али трагова од Милице и Стефана за сада нема.
20. 12. 2020. у 14:36

ПОЛИЦИЈА ТРАГА ЗА МИЛИЦОМ И СТЕФАНОМ: Погледајте како изгледа терен који се претражује (ФОТО)
ГОРСКА служба спасавања је ушла у кањон Суваје у планинским врлетима, код Деспотовца, али трагова нема.
20. 12. 2020. у 14:20
Најновије из рубрике

НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ РХМЗ: Посебан ризик у четвртак - односи се на ове делове Србије
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) издао је упозорење на грмљавинске непогоде са градом и олујним ветром.
07. 05. 2025. у 12:32

ВАТИКАНСКО-КОМУНИСТИЧКИ "КОНКОРДАТ": Антисрпско Југославенство и Католичка црква 1965 - 1971
НОРМАЛИЗАЦИЈА односа између Ватикана и југослoвeнске државе одвијала се споро (од 1945. до 1966), крећући се од отвореног непријатељства између Цркве и Државе до постепеног проналажења модуса побољшања односа, који су се развијали у складу са међународном констелацијом снага, односно од позиције бољшевичког русофилског атеизма до јачања утицаја западних либералних демократија на челу са САД, и као посљедица тога, до Брозове социјалистичке (“комунистичке”) антијугославенске политике разграђивања Југославије.
07. 05. 2025. у 11:54

ТИТОВА ТАЈНА ДИПЛОМАТИЈА СА СВЕТОМ СТОЛИЦОМ: Реакције на успостављање односа између Југославије и Католичке цркве
У БЕОГРАДУ је 25. јуна 1966. потписан протокол о разговорима који су вођени између представника Владе СФРЈ и представника Свете столице.
07. 05. 2025. у 11:54

ДАНАС СЛАВИМО СВЕТОГ МУЧЕНИКА САВУ СТРАТИЛАТА: Ево шта сваки верник обавезно мора да уради, ова молитва спашава од нечистих духова
СРПСКА православна црква (СПЦ) и њени верници данас прослављају Светог мученика Саву Стратилата.
07. 05. 2025. у 07:45

НЕСТАБИЛНО СА ЛОКАЛНИМ ПЉУСКОВИМА СА ГРМЉАВИНОМ: Временска прогноза за среду, 7.мај
У ТОКУ ноћи између уторка и среде, очекује нас променљиво облачно местимично са кишом, пљусковима и грмљавином, најавио је РХМЗ.
07. 05. 2025. у 00:40
Коментари (0)