МАЈКА БЕБЕ ОД СЕДАМ МЕСЕЦИ ЈОШ НИЈЕ НАЂЕНА: Опсежну потрагу полиције омета жена која по свему невероватно личи на Сњежану
ВЕЋ 12 дана нема ни трага ни гласа од Сњежане Зорановић (40), која је последњи пут виђена у близини аутобуске и железничке станице у Чачку. У потрагу су се укључили, поред полицијских снага, и припадници Цивилне заштите, као и сами грађани Чачка.

Фото: Нестали Србије
Сњежана је, иначе, двојна држављанка Србије и Босне и Херцеговине, а рођена је у Бањалуци. Њен супруг Марко Зорановић (41) је из Чачка, али је пре 20 година отишао у Бањалуку, где је пре деценију започео заједнички брачни живот са Сњежаном. Тамо су, заједно са њиховом седмомесечном бебом, живели у стану, а недавно су дошли у Чачак, где бораве Маркови родитељи и сестра.
- Ништа није указивало на њен нестанак. Сњежана је тог дана само изашла из куће рекавши да иде да се прошета. Од тада је нико није видео, нити чуо. Понела је са собом новчаник, у којем је била њена лична карта. Имала је и свој мобилни телефон. Покушавао сам да је позовем, али је стално недоступна. Њен нестанак пријављен је и у БиХ - рекао нам је Сњежанин муж Марко.
По његовим речима, полиција је покушала да лоцира њен мобилни телефон уз помоћ савремене технике, али је то било безуспешно. До сада је, како каже, било више анонимних пријава о сазнањима Сњежаниног нестанка, али се, после полицијске провере, испоставило да су све дојаве биле лажне.
- Апелујем на све који су је можда видели или који било шта знају о Сњежанином нестанку да се јаве полицији - казао је Марко.
Према нашим сазнањима, потрагу за Сњежаном омета жена која невероватно личи на Сњежану и чије кретање грађани пријављују полицији и Цивилној заштити.
- Реч је о готово идентичној жени. Она има исти лик, висину, боју косе и фризуру као особа за којом трагамо. Занимљиво је и да је одевена у плаву дугу јакну, фармерке и беле патике, управо ону гардеробу коју је породица описала да је Сњежана имала на себи када је изашла из куће. То нам ствара велике проблеме, јер нас грађани зову сваки пут када је виде. Више пута смо по позиву излазили на терен, али се испоставило да је реч о потпуно другој особи, нешто старијој од жене за којом се трага - казао је Братислав Зечевић, начелник Штаба за ванредне ситуације у Чачку.

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!
СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!
19. 06. 2025. у 13:00

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (1)