КАРНЕВАЛ И БАЗАР ЗА ЛАНИН ПРВИ КОРАК: Хуманитарне акције за помоћ десетомесечној Лани Јовановић из Раковца код Беочина
ХУМАНИТАРНЕ акције за прикупљање помоћи за десетомесечну Лану Јовановић из Раковца код Беочина, која болује од ретке болести спиналне мишићне атрофије, настављају да се организују и овог викенда, како би се што пре сакупило 2,1 милион евра за спасоносни лек.
Фото: Приватна архива
Група грађана из Петроварадина ће у недељу 13. септембра организовати „Ланин базар“, продаваће се слаткиши, сланиши, рукотворине и друге ствари, а сав новац намењен је за Ланино лечење.
Са истом идејом, да се што пре сакупи новац за девојчицино лечење, Удружење хранитеља усвојитеља и родитеља „Радосница“, 14. септембра у Беочину, на платоу Дома културе у том месту од 16.30 часова организују Карневал за Ланин први корак, а посетиоце, како поручују организатори очекује добра забава, богат дечји програм, продајне изложбе, концерт изненађњеа и још много тога.
Препоручујемо
"НАША ПРИЧА" ЗА МАЛУ ЛАНУ: Србобранци наставили да помажу болесној девојчици (ФОТО)
04. 09. 2020. у 06:37
КОЛЕГЕ ИМ ГРАДЕ ДОМ: Полицајци из Врања помажу Живојину, његовој супрузи и пет девојчица
28. 08. 2020. у 12:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)