"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
Sale
30.07.2020. 10:15
Jel ih zapakovali u drvenom konju? Koliko je nas milijardi i života koštao i košta i danas njihov napad?
Zurkolomac
30.07.2020. 11:20
Ja bih im te pare vratio nazad. Treba da nam plate odstetu za bombardovanje i ubijanje ljudi 300-400 milijardi dolara, najmanje...