ЖУРКУ ИМ "КВАРЕ" ПРИЧОМ О КОРОНИ: Лекари у Нишу са младима, увече, на местима где се друже, разговарају о епидемији
24. 07. 2020. у 10:11
ПРОСЕЧНА старост оболелих од ковида у целој Србији је све нижа, број заражених међу младима расте, али управо они и даље најчешће игноришу епидемиолошке мере и препоруке.
Повезане вести
КОРОНА У БЛАГОМ ПАДУ: Епидемиолошка ситуација на територији Краљева
У ОДНОСУ на претходне дане, а нарочито на претходну седмицу, на територији Краљева епидемија корона вирусом је у благом паду, мада је на дневном нивоу и даље висок број новозаражених.
23. 07. 2020. у 16:55
У БОЛНИЦИ 110 ЉУДИ: Од последица ковида 19 преминуо један Суботичанин
УПРКОС свим примењеним мерама кардиопулмоналне реанимације, од последица вируса Kовид 19 преминуи је један Суботичанин (77).
23. 07. 2020. у 17:31
НА ПОДРУЧЈУ БРАНИЧЕВСКОГ ОКРУГА 17 НОВОЗАРАЖЕНИХ: Укупно 329 оболелих од вируса корона
НА ПОДРУЧЈУ Браничевског округа за 24 сата регистровано је још 17 пацијената заражених Ковидом 19, па их је сада укупно 329.
23. 07. 2020. у 17:23
У ПРИЈЕПОЉУ ДЕВЕТ НОВИХ СЛУЧАЈЕВА КОРОНЕ: У Златиборском округу 25 новозаражених
ОД пристиглих резултата из претходних дана особа које су тестиране са подручја Златиборског округа, потврђено је 25 нових случајева позитивних на вирус КОВИД-19 и то Пријепоље 9, Пожега и Прибој 4, Ужице 3, Ариље 2, Сјеница, Нова Варош и Чајетина по 1, саопштио је ужички Завод за јавно здравље.
23. 07. 2020. у 15:48
УПОЗОРЕЊЕ ДЕРМАТОЛОГА У ЈУТАРЊЕМ ПРОГРАМУ: Ове промене на кожи су најранији показатељ инфекције вирусом корона! (ВИДЕО)
ПРОМЕНЕ на кожи може изазвати свака вирусна инфекција, па и вирус короне.
23. 07. 2020. у 15:17
Најновије из рубрике
"ДАНАС СТОЈИМО НА ТЕМЕЉИМА КОЈЕ НИСМО САМИ ПОСТАВИЛИ" Патријарх Порфирије: Храм Светога Саве духовно средиште нашега народа
Патријарх српски Порфирије изјавио је данас, након потписивања Уговора о обезбеђивању финансијских средстава за завршне радове на Храму Светог Саве, да Црква прима подршку државе са великом благодарношћу и истакао да је Храм Светога Саве духовно средиште нашег народа.
28. 06. 2026. у 07:43
ВИДОВДАН СЕ СМАТРА ПРАЗНИКОМ НАД ПРАЗНИЦИМА: Верује се да се на данашњи дан бележи судбина, једна ствар посебно битна за жене
ВИДОВДАН се у народној традицији сматра празником над празницима, не само због историјског значаја, већ и због слоја дубоких веровања која су кроз векове обликовала његово духовно значење.
28. 06. 2026. у 07:35
КОЈА БИЉКА СЕ БЕРЕ ВЕЧЕ УОЧИ ВИДОВДАНА? Верује се да лечи, користи се 28. јуна рано ујутру! Ево шта се дешава тачно у поноћ
ПОШТО је Видовдан празник сабраности, историјског сећања и достојанства, већ уочи празника у домовима се избегава велика галама, гласна музика и тешки пољски радови. Народ се припрема за сутрашњи одлазак у цркву и паљење свећа косовским јунацима и свим пострадалим прецима.
27. 06. 2026. у 20:42
СВЕШТЕНИК ОБЈАСНИО: Које жеље вам Бог никад неће испунити, ма колико се молили
МНОГО људи се бар једном у животу нашло у истој ситуацији - дуго се моле за нешто што им је важно, чекају одговор и надају се да ће се околности променити. Неко моли за оздрављење, неко за љубав, неко за повратак блиске особе, а неко за излаз из проблема који му делује нерешив.
27. 06. 2026. у 17:20
ОБУСТАВЉЕН ЕЕС СИСТЕМ: Путници остали у шоку на Евзонију
СРПСКИ путници који су рано јутрос стигли на гранични прелаз Евзони доживели су неочекиван преокрет када је, због великих гужви и вишесатних колона изазваних новим ЕЕС системом ЕУ, привремено обустављена његова примена.
27. 06. 2026. у 13:07
Vaske
24.07.2020. 11:37
Ja ne mogu da razumem da se ljudi igraju, a svesni nisu da mogu sami da plate visoku cenu svog ponašanja ne dao bog da sami obole ili da im oboli neko od porodice. A onda se čudimo brojem zaraženih, obolelih i umrlih od KOVIDA, pri tome se još čudimo zašto ne može da se putuje u inostranstvo.
lljiljana
30.07.2020. 13:42
pisala sam par puta ali bez odgovora.jasno mi je da svaka zemlja ima svoje zakone i propise u vezi ovog virusa.drago mi je da se nasi radnici brinu za nasu decu.ovde gde ja zivim u svajcarskoj restorani su puni ljudi se okupljaju vani,bez neke distance, po prodavnicama bez maske jedino u javnom prevozu,imaju preko 1600 mrtvih ali to njih nije briga,njima su vazne pare,a virus je bas doso iz te hladne zemlje.....poz i sa nadom da ce biti bolje da bih mogla i ja da dodjem u svoj grad