НЕСТАО МЛАДИЋ ИЗ КРАГУЈЕВЦА: Антонија нема од 30. јуна, породица моли за помоћ!

Висок је око 175 центиметара, тежак око 70 килограма, има браон очи и смеђу косу.

НЕСТАО МЛАДИЋ ИЗ КРАГУЈЕВЦА: Антонија нема од 30. јуна, породица моли за помоћ!

Фото: Принтскрин/друшвене мреже

Двадесетједногодишњи Антоније Јевтић из Крагујевца нестао је 30. јуна, а његов нестанак пријављен је полицији 2. јула.

Породица апелује на све грађане који имају било какву информацију о њему да се одмах јаве полицији.

Фото: Принтскрин/друшвене мреже

Према наводима породице, Антоније се последњи пут чуо са девојком и колегом у ноћи између 29. и 30. јуна, кад су му честитали рођендан. Од тада му је телефон ван функције и губи му се сваки траг.

- Разлози и околности нестанка нису нам познати. Антоније има 21 годину, живи и ради у Крагујевцу. Има смеђу косу, браон очи и висок је око 175 центиметара. Не знамо шта је имао на себи у тренутку нестанка. Нестанак смо пријавили Полицијској управи у Крагујевцу - навела је породица.

Породица моли све који су га видели или имају било какву информацију о његовом кретању да се јаве полицији на број 192, Полицијској управи у Крагујевцу или члановима породице. Контакт телефони су: Филип, брат: 069/789-204, Катарина, мајка: 063/134-8164.

(24седам)

БОНУС ВИДЕО: Спасавање Ивана Милошевића који је нестао на Косову

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.

03. 07. 2026. у 15:08

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ИНДИ ПРИЗНАЛА: Била сам са човеком који је старији од мог оца - пријало ми је