ЗБОГ извођења радова на саобраћајном повезивању ауто-пута "Милош Велики" и "Моравског коридора", наплатна станица Прељина, кључна петља на ауто-путу "Милош Велики", од данас није у функцији и неће бити могуће искључење и укључење на ауто-пут "Милош Велики" до 26. јуна.

Коментари (0)