ВОЗИО БИЦИКЛ СА 4,09 ПРОМИЛА АЛКОХОЛА У КРВИ: Лесковачка полиција током викенда тестирала скоро 800 возача

Танјуг

10. 11. 2025. у 15:30

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Лесковцу током викенда су алкотестирали 786 возача и задржали у службеним просторијама четири возача, од којих су тројица управљала возилом под дејством алкохола.

ВОЗИО БИЦИКЛ СА 4,09 ПРОМИЛА АЛКОХОЛА У КРВИ: Лесковачка полиција током викенда тестирала скоро 800 возача

Фото: П. Милошевић

Један је одбио да се подвргне утврђивању присуства психоактивних супстанци у организму.

Полиција у Лесковцу зауставила је возача бицикла (44) који је управљао са 4,09 промила алкохола у организму, као и возаче „реноа“ (54) и „аудија“ (34) који су управљали возилима са 1,77 и 1,58 промила алкохола у организму, саопштено је из Полицијске управе у Лесковцу.

Такође у Лесковцу, из саобраћаја је искључен возач електричног бицикла (41) који је одбио да се подвргне утврђивању присуства психоактивних супстанци у организму.

Против свих возача ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"

КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.

05. 05. 2026. у 14:46

Коментари (0)

Донација која мења стандарде: Меридиан фондација улаже у здравље грађана и заштиту животне средине у Панчеву