ОД СУНЦА ДО ОБЛАКА: Данас променљиво време уз могућу кишу

В. Н.

10. 10. 2025. у 00:01

ВРЕМЕНСКА прогноза за петак, 10. октобар 2025.

ОД СУНЦА ДО ОБЛАКА: Данас променљиво време уз могућу кишу

Фото: Новости

Време у Србији

На северу Србије пре подне претежно сунчано време, после подне и увече очекује се пролазно наоблачење.

У осталим пределима умерено и потпуно облачно време, местимично са слабом, краткотрајном кишом и то ујутру, током преподнева још понегде у брдско-планинским пределима, и поново током ноћи.

Слаб и умерен ветар, западни и северозападни, на истоку и северу земље повремено јак.
Најнижа температура биће од 6 до 13 степени, а највиша од 17 до 21.

Време у Београду

Умерено облачно време, током дана претежно сунчано, а увече се очекује ново пролазно ноблачење.

Слаб и умерен ветар, западни и северозападни, средином дана повремено и јак.

Најнижа температура око 12 степени, а највиша дневна око 20 степени.

Време наредних дана

Идућих седам дана биће променљиво облачно и топло за овај период године, до понедељка у већини места уз највишу дневну температуру од 17 до 20 степени, а од уторка очекује се да ће температура бити у мањем паду.

Слаба пролазна киша очекује се у суботу ујутру и пре подне понегде у брдско-планинским пределима, а почетком следеће седмице понегде и у осталим пределима.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ФУДБАЛСКИ АС ПОДРЖАО ИРАН, А ОНДА... Није могао ни да сања шта ће да му се деси због тога