РХМЗ ДАО ПРЕЦИЗНУ НАЈАВУ: Временска прогноза за наредних седам дана
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод огласио се на свом званичном сајту најновијом најавом.

FOTO: Novosti
Данас на крајњем северу претежно сунчано. У осталим крајевима у првом делу дана пролазно наоблачење, понегде са краткотрајном кишом. После подне разведравање.
Највиша дневна температура од 22 до 26 °С.
У току ноћи ка понедељку на југозападу и југоистоку Србије, уз локални развој облачности, местимично киша и пљускови, понегде праћени грмљавином.

Foto: Printskrin/RHMZ
НАРЕДНЕ СЕДМИЦЕ ПОСТЕПЕНО ТОПЛИЈЕ
Од понедељка до петка (25-29.08.) претежно сунчано, у брдско-планинским пределима повремено уз променљиву облачност, која у понедељак (25.08.) на југозападу и југу може условити изоловану појаву краткотрајног пљуска с грмљавином.
Биће и све топлије, од среде (27.08.) максимална температура поново изнад 30 °С, а најтоплији дан биће петак (29.08.), када се очекује преко 35 °С.
Наредног викенда (30-31.08.) температура у мањем паду, али ће и даље бити топло, а киша и локални пљускови с грмљавином се местимично очекују у суботу (30.08.).

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Упецао веома ретку рибу - огромну! "Живи фосил" из доба диносауруса (ФОТО)
ЈЕДАН од најстаријих "преживелих" из доба када су светом ходали диносауруси.
23. 08. 2025. у 20:17
Коментари (0)