МЕЊА СЕ РАДНО ВРЕМЕ ДВА ГРАНИЧНА ПРЕЛАЗА: Овако ће радити - неће важити за две врсте саобраћаја
УПРАВА граничне полиције Министарства унутрашњих послова обавестила је грађане да је у сарадњи са надлежним граничним органима Републике Србије и Мађарске, усагласила радно време појединих граничних прелаза.
Фото: Ј.С.
Гранични прелаз Бачки Виногради – Ашотхалом ће у периоду од 11. до 13. априла, затим од 17. до 21. априла, као и од 25. до 27. априла ове године, бити отворен од 7 до 22 часа, уместо од 7 до 19 часова.
Гранични прелаз Бајмок – Бачалмаш ће у периоду од 18. до 20. априла ове године, бити отворен од 7 до 24 часа, уместо од 7 до 19 часова.
Наведени гранични прелази успостављени су за међународни промет путника и превозних средстава, изузимајући аутобуски и теретни саобраћај.
БОНУС ВИДЕО: ЕМОТИВНО! Видео који ниједног Србина неће оставити равнодушним
Препоручујемо
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)