ИН МЕМОРИАМ: Преминула Татјана Спалевић
ДУГОГОДИШЊА новинарка "Вечерњих новости", уредница Танјуга, телевизијеК1, јутарњег програма на Првој телевизији и телевизији Пинк Татјана Спалевић је преминула у Београду после краће и тешке болести.
Фото: Приватна архива
За време проведено у "Новостима", где је направила прве новинарске кораке, Татјана Спалевић је оставила печат радећи у економској рубрици. Памтићемо бројне текстове, извештаје и вести са друмова, из авиона, воза или било ког превозног средства, јер је наша Тања радила и писала све опутној инфраструктури.
Обишла је свако градилиште, пут, аеродроме... Проницљива, упорна, одлучна и јака, бриткoг језика. Лафица. Ценили су је и сарадници исаговорници.
Сто јој је увек био пун мапа, пројеката, још од прве идеје метроа...
Ни када је отишла из своје куће, "Новости" никада није заборавила, а нећемо ни ми њу.
Путуј Тања небеским друмовима...
Датум и место сахране биће накнадно саопштени.
БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели
Препоручујемо
ПРЕМИНУО ПОЗНАТИ ХАРМОНИКАШ: Брат звезде естраде није се изборио са болешћу
05. 04. 2025. у 22:46
МИРИСИ ТРАДИЦИЈЕ И СНАГА ЗАЈЕДНИШТВА: Одржана Батожкова забава у Бачком Петровцу (ФОТО)
19. 12. 2025. у 21:26
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)