МУП СЕ ОГЛАСИО: Сирене за узбуну у овим местима у Србији
У ПОНЕДЕЉАК, 16. децембра од 10 до 14 сати, у Житорађи, као и среду, 18. децембра, у исто време, у Прокупљу провераваће се систем за јавно узбуњивање и том приликом ће бити активиране сирене, саопштено је из МУП-а Србије,
Фото: МУП
Такође, у четвртак 19. децембра, од 10 до 14 сати, у Блацу, као и у петак 20. децембра у исто време, у Куршумлији, у склопу провера система за јавно узбуњивање, биће активиране сирене.
Биће емитован знак за престанак опасности, односно једноличан тон који ће трајати 60 секунди.
БОНУС ВИДЕО:
ЈЕЦАЈИ ОДЈЕКУЈУ КУЋОМ: Хранитељка убијеног Андрије (17) неутешна, дозива дечака
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)