ТРАГЕДИЈЕ ШИРОМ ЕВРОПЕ И ИСТИНА О ХАПШЕЊУ ОДГОВОРНИХ: Мост у Ђенови се срушио 2018, а 2020. је ухапшен главни осумњичени
ТРАГЕДИЈЕ које су се догодиле у Европи 2018. -рушење моста у Ђенови и урушавање моста у Марсеју судски епилог су добиле касније.
Foto: Printskrin
На видео снимку приказане су две велике трагедије које су задесиле Европу 2018. године- мост уЂенови и зграда у Марсеју која се урушила.
- Суђење за рушење моста у Ђенови је почело 2022. године, а до данас је одржано укупно 170 рочишта. Значи, од првог које је одржано 7. јула до последњег које се одржало 16. јула ове године.
Препоручујемо
У ЈАНУАРУ ИСПЛАТА УВЕЋАНИХ ПЕНЗИЈА! Ево за колико ће се разликовати од тренутног износа
20. 12. 2025. у 19:45 >> 19:45
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)