ВРЕМЕ ДАНАС: Настављају се врели дани
ТРОПСКИ дани настављају се до 6. септембра, па ће максимална температура бити од 31 до 36 степени Целзијуса, саопштио је РХМЗ.

Фото: Н. Живановић
Дуваће слаб, променљив ветар, а температуре ће се кретати од 12 до 36 степени.
У Београду ће уз топло и сунчано време дувати слаб ветар, а максимална дневна температура биће око 36 степени.
Од 7. септембра највиша дневна температура у постепеном паду и кретаће се у интервалу од 26 до 30 степени Целзијуса. Претежно сунчано, у среду и четвртак у брдско-планинским пределима јужне Србије, а од петка понегде и у осталим крајевима уз локални развој облачности очекује се и ретка појава краткотрајне кише или пљуска са грмљавином.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)