КОЛАПС НА ГРАНИЦАМА ПРЕД ВИКЕНД, КОЛОНАМА СЕ НЕ ВИДИ КРАЈ: АМСС упутио апел свима, највеће гужве су на овом прелазу
ОВОГ петка појачан је саобраћај на свим путевима, а нарочите гужве приметне су на граничним прелазима.
Foto: Printskrin/MUP
Према информацијама Јавног предузећа "Путеви Србије", највеће колоне су на прелазу Батровци, на изласку из земље, где аутомобили чекају четири сата.
Затим, велике гужве су и на Хоргошу, где се возила задржавају три сата.
На осталим прелазима чекања су до 90 минута.
Фото: Принтскрин/МУП
Ауто-мото савез Србије апелује на возаче да на пут крећу одморни.
"Припремите се за вожњу у условима појачаног саобраћаја, уз подсећање да је вожња на дугим релацијама у условима појачаног саобраћаја заморна, зато на пут крећите одморни, а са првим знацима умора направите паузу", наводи се у саопштењу АМСС-а.
БОНУС ВИДЕО:
ГУСТ ЦРНИ ДИМ ШИРИ СЕ ЛЕСКОВЦЕМ: Види се из свих делова града
Препоручујемо
СТАЊЕ НА ГРАНИЧНИМ ПРЕЛАЗИМА: Путничка возила на Хоргошу чекају два сата, камиони пет
22. 08. 2024. у 06:56
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)