"ЗБОГ ТАКВИХ ПОПУТ ЊЕГА СТРАДАЈУ НЕДУЖНИ ЉУДИ": Нови снимак бахате вожње на путевима Србије изазвао гнев многих (ВИДЕО)
У СЕЛУ Јовања код Ваљева дошло је до језивог инцидента у саобраћају када је возач претицао возило испред себе ушавши у супротну траку и замало ударивши други аутомобил.
Фото: Принтскрин/Инстаграм/192_rs and valjevo_live
Како се види на снимку објављеном на Инстаграм страници "192.рс", возач је и пре него што је умало ударио друго возило "шарао" по путу.
Возач који се кретао иза несавесног возача забележио је тренутак који је лако могао да прерасте у трагедију.
- Највероватније се ради о возачу под дејством алкохола, јер је претходно "шарао" по путу. Докле ће нас овакви убијати? - пише у опису видеа.
- Због таквих попут њега страдају недужни људи, под хитно би органи реда требали да појачају контроле а и казне. За ово одузимање дозволе истог момента - гласи један од коментара.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: ДР ЖЕЉКО САРИЋ: Тесла производио мождане таласе за проширену свест
Препоручујемо
ЛУДОВАО НА АУТО-ПУТУ: Бахати возач ишао скоро 250 километара на сат (ВИДЕО)
06. 07. 2024. у 11:13
МУШКАРЦА УДАРИО ВОЗ КОД ВАЉЕВА: Покушавао да пређе преко пруге, преминуо на лицу места
26. 07. 2024. у 16:27
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)