ЗА ВЕШТАЧКУ ПАМЕТ ПРВЕ УЗДЕ: Акт ВИ, усвојен у Европи, биће правни основ за све земље
01. 06. 2024. у 17:33
На конкурс са слободном темом се примају све технике уметничких радова, осим дела настала путем вештачке интелигенције (ВИ).
Повезане вести
КАД ОКЛЕВЕТА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА: Како се кандидати с мањим буџетом довијају у предизборној кампањи
Вештачка интелигенција све снажније улази у локалну предизборну кампању, пред општинске изборе заказане за 15. и 22. март.
28. 02. 2026. у 23:59
МАСОВНО БЕЗ ПОСЛА ЗБОГ ВЕШТАЧКЕ ПАМЕТИ: Хиљаде запослених добили радне књижице јер су "непотребни"
Вештачка интелигенција оставиће људску памет без посла. Електронски мозак то, заправо, већ ради.
09. 02. 2026. у 10:37
Најновије из рубрике
Ђурђевић Стаменковски и Боцан Харченко: Први пут одата почаст руским и српским војницима у Калуђерици
МИНИСТАРКА за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Милица Ђурђевић Стаменковски и амбасадор Руске Федерације Александар Боцан-Харченко положили су данас венце на споменик војницима Црвене армије у Калуђерици и поручили су да желе да на том простору подигну Парк српско-руског пријатељства.
05. 05. 2026. у 18:46
Пронађена девојчица (9) из Новог Сада: Срећан крај потраге, дете предато мајци
ДЕВОЈЧИЦА Аљона (9) која је нестала у Новом Саду, а чији је нестанак јутрос пријављен, пронађена је.
05. 05. 2026. у 17:22
Нестала девојчица (9) у Новом Саду: Родитељи мислили да спава, кад су ушли у собу, Аљоне није било
Ако видите девојчицу, позовите полицију.
05. 05. 2026. у 16:31
Црква издала јасна правила: Ево каква трпеза мора бити за Ђурђевдан
ЂУРЂЕВДАН је празник и слава који се сваке године славе 6. маја, а у 2026. години овај датум пада у среду.
05. 05. 2026. у 15:45
Тло у Србији не мирује: Земљотрес погодио Бор
ЈОШ један земљотрес регистрован је данас у Србији, овога пута у поподневним сатима, када се тло затресло у источном делу земље.
05. 05. 2026. у 15:29
Коментари (0)