НИКОЛА НЕСТАО У ПАНЧЕВУ: Још се није вратио кући, губи му се сваки траг
НИКОЛА Мијатовић (26) из Панчева јутрос око 8.30 отишао на трчање и од тада му нема трага.

Фото: Друштвене мреже
На себи је имао сиву тренерку, светло плави "нике" дукс са белим и дречаво наранџасте патике.
Са собом није понео ни мобилни телефон ни новчаник, рекли су чланови његове породице за Телеграф.
Према наводима породице, отишао је да трчи у Народној башти.
Николин нестанак је пријављен полицији данас у 17 сати.
Уколико имате било какве информације можете позвати на број: 064/9144 991.
БОНУС ВИДЕО: СВЕЧАНО У ПАРИЗУ: Најрадоснији хришћански празник прослављен у цркви "Свети Сава"

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)