ПРВО ОГЛАШАВАЊЕ МАЈКЕ ДАНКЕ ИЛИЋ: Коментарисала наводне резултате вештачења телефона и снимак из Беча

ПОТРАГА за двогодишњом девојчицом Данком Илић, која је нестала пре тачно седам дана у Бањском пољу у Бору, и даље траје. Полиција непрестано чешља сваки педаљ места на коме је девојчица последњи пут виђена, а један сегмент истраге усмерен је и на снимак који је српски држављанин снимио у Бечу, а на коме је наводно нестало дете.

ПРВО ОГЛАШАВАЊЕ МАЈКЕ ДАНКЕ ИЛИЋ: Коментарисала наводне резултате вештачења телефона и снимак из Беча

Фото: Друштвене мреже

Ивана Илић, мајка нестале девојчице, први пут од када је Данка нестала открива да ли је погледала снимак на коме је наводно девојчица, али и колико је боле медијска нагађања да иза свега стоји управо она.

Ивана наводи да су супруг и она заједно, да се боре сваки дан да им се дете што пре врати кући, али и да данима о њој излазе бројне небулозе.

- Држимо се колико можемо, само да се Данка што пре пронађе. Чекамо да се све ово заврши, надамо се најбољем, а онда ћемо се супруг и ја огласити јавно, и одговорити на све увреде, прозивке, небулозе. Зато се ми не оглашавамо. Боле ме све те спекулације, бацање кривице на мене и супруга - наводи потиштена Ивана за медије.

На питање да ли је истинита информација да је претраживала граничне прелазе са Румунијом, али и колико може да кривично одговара.

- Телефон је био на вештачењу, само ћу то рећи. Да је тако, ја не бих била мајка која тражи своје дете, мој статус би био другачији. Само да се Данка врати жива и здрава, а онда ћемо о свему проговорити - каже Ивана за медије.

На питање да ли је погледала снимак из Беча, на коме је наводно њено дете, Ивана каже да јесте.

- Снимак сам погледала, али због тока истраге не смем да коментаришем. Полицији свака част, људи не спавају, даноноћно траже. Надам се да ћемо што пре загрлити наше дете - наводи мајка нестале Данке.

На питање да ли се нада да је њено дете добро, Ивана каже да другачије неће ни да верује.

- Не желим на другу опцију ни да помислим - закључује Ивана.

Велики број припадника полиције овог јутра је у Бањском пољу где иде од врата до врата и узима изјаве од мештана у истрази нестанка Данке Илић (2) којој се сваки траг губи пре тачно седам дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?