СУТРА МОГУ И КРАТКИ РУКАВИ: У суботу топло, температура до 29 степени
У СРБИЈИ ће у суботу, 30. марта, бити претежно сунчано и још топлије време са максималном дневном температуром до 29 степени, саопштио је данас Републички хидрометеоролошки завод.

Фото: D. Milovanović
Дуваће слаб и умерен јужни и југоисточни ветар који ће на југу Баната и у планинским пределима повремено бити и јак.
У Београду ће бити сунчано уз слаб и умерен јужни и југоисточни ветар, са температурама од 12 до 29 степени.
У недељу се очекује још топлије време са температурама до 30 степени, а наоблачење се очекује тек у понедељак увече, када је најављено пролазно наоблачење са кишом, локалним пљусковима, грмљавином и падом температуре уз појачан западни и северозападни ветар.
У уторак се очекује променљиво облачно, местимично са кишом и локалним пљусковима уз пад температуре за седам до 10 степени у односу на претходни период.
БОНУС ВИДЕО: НАЈНОВИЈИ СНИМАК: Шта се тренутно дешава испред куће Данкине мајке
Препоручујемо

ЛЕТЊИ ВИКЕНД ПРЕД НАМА, ЕВО ДОКЛЕ ЋЕ ТРАЈАТИ: Временска прогноза за петак, 29. март
29. 03. 2024. у 01:00

ОПЕТ КИША: Прво падавине, па промена - данас ће највиша температура бити 23 степена
28. 03. 2024. у 01:00

ПРОМЕНА КАД ЗОРА СВАНЕ: Ево какво нас време данас очекује, а током ноћи опет обрт
27. 03. 2024. у 01:00

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)