У БЕОГРАДУ ПРИЈАВЉЕНА ЕПИДЕМИЈА МАЛИХ БОГИЊА

Дејана Калинић
Дејана Калинић

22. 02. 2024. у 13:41

У Београду је пријављена епидемија малих богиња (морбила).

У БЕОГРАДУ ПРИЈАВЉЕНА ЕПИДЕМИЈА МАЛИХ БОГИЊА

Фото Н. Фифић

Нови случајеви заразе малим богињама од 6. фебруара, када се појавио први случај после 10 месеци, последњих дана се појављују свакодневно и нису повезани међусобно, што значи да је вирус у циркулацији, сазнаје "Блиц" у Градском заводу за јавно здравље.

Последња два случаја заразе малим богињама за које је јавност сазнала јесу од јутрос. Мале богиње су тако потврђене код још две особе у Београду. Реч је о мушкарцу (46) и детету (3).

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

КОРОНАВИРУС ХАОС! Опет Италија, опет изолација!