ПОЗНАТО СТАЊЕ РАДНИКА КОЈИ СУ СЕ ОТРОВАЛИ: У УКЦ Ниш задржане три особе
ТОКОМ вечери и ноћи у Ургентни центар УКЦ НИШ, укупно је примљено шест пацијената, од тога четири женске особе и два мушкарца.

Foto:D.Miljković
Одмах након пријема, сви пацијенти хитно су дијагностички обрађени, одмах је апликована терапија и узета је крв на анализу за токсиколошки скрининг.
Од свих пацијената који су прошли дијагностичке процедуре, у УЦ УКЦ Ниш, ради даље опсервације, задржане су укупно три особе - две пацијенткиње Б. У. (45) и Д. П. (47) и пацијент М. К. (29). Сви су свесни, комуникативни и потпуно хемодинамски стабилни кажу у УКЦ Ниш.
У потпуно стабилном стању, након свих одрађених процедура, у току ноћи, на кућно лечење отпуштене су две особе, пацијент С. Н. (23) и пацијенткиња С. Ј. (25).
Када је реч о шестој примљеној пацијенткињи М. С. (20), она је још одмах, након пријема, на лични захтев, у потпуно стабилном стању отишла кући.
Напомињемо и то да су лекари УКЦ Ниш, како то протоколи налажу, одмах обавестили и национални центар за тровање ВМА и да су са њима такође били у контакту током читаве ноћи.
БОНУС ВИДЕО: КУЉА ДИМ ИЗ КРОВА - Снимци великог пожара на Сењаку

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)