УПАЉЕНИ ЖУТИ И НАРАНЏАСТИ МЕТЕОАЛАРМ: РХМЗ упозорава - Ови делови Србије биће први на удару
У СРБИЈИ ће сутра бити претежно облачно, а киша у целој земљи се очекује поподне, док се у брдско планинским пределима очекује снег.

Фото: Танјуг/АП
Најнижа температура ће се кретати од -5 до 1 степен, а највиша дневна од 2 до 6 степена Целзијусових.
РХМЗ издао упозорење, упаљени метеоаларми за снег
Републички хидрометеоролошки завод издао је упозорење за подручје северне и западне Србије на локалну појаву ледене кише током сутрашњег дана (недеља).

Фото: Принтскрин
- Сутра ујутру (10.12.2023) се на северу и западу Србије очекује киша која се локално може и ледити при тлу - саопштили су из РХМЗ-а.
За недељу су упаљени жути и наранџасти метеоаларми, за делове Бачке, Срема, западне и источне Србије. Према прогнози, односе се на појаву снега и леда.

Фото: Принтскрин
БОНУС ВИДЕО: ЗИМСКА ЧАРОЛИЈА: Цветни врт светла у Јапану задивљује посетиоце лепотом

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)