СТИЖЕ НЕВРЕМЕ, А ЕВО ШТА ТРЕБА ДА УРАДИТЕ: МУП упутио апел због могућих поплава
22. 09. 2023. у 16:44
НА основу најаве Републичког хидрометеоролошког завода Србије да се на подручју Републике Србије током викенда очекују јаке временске непогоде које могу проузроковати поплаве, Сектор за ванредне ситуације МУП-а проследио је надлежним штабовима за ванредне ситуације упозорење за предузимање превентивних и оперативних мера у циљу спречавања и отклањања последица временских непогода и заштите живота људи и имовине.
Повезане вести

ПОНОВО СТИЖЕ НЕВРЕМЕ, ЗАХВАТИЋЕ ПРВО ОВЕ КРАЈЕВЕ: Временска прогноза за 28. мај
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
28. 05. 2025. у 01:00

И ЗВЕЗДЕ НАМ НАЈАВЉУЈУ ПОПЛАВЕ? Астро савет за уторак 27. мај: Конјункција младог Месеца и Хијадa доноси неочекиване догађаје
ФИКСНА звезда Хијаде, 27. маја биће врло близу младог Месеца у Близанцима, који се дешава једном годишње у том знаку.
27. 05. 2025. у 07:00

СТИЖЕ КИША, НЕВРЕМЕ ПРВО У ОВИМ КРАЈЕВИМА: Временска прогноза за понедељак, 26. мај
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
26. 05. 2025. у 01:00

СРБИЈА ВЕЧЕРАС НА УДАРУ НЕВРЕМЕНА Хитно се огласио РХМЗ: Попаљени сви метеоларми, за сутра најављени потоп и олуја (ФОТО)
НАКОН сунчаног и топлог дана, вечерас у појединим деловима земље стиже промена времена са пљусковима и грмљавином. Како најављује Републички хидрометеоролошки завод, већ вечерас нас очекује пад температуре и захлађење.
22. 05. 2025. у 20:09

МЕТЕО АЛАРМ У СРБИЈИ, НЕВРЕМЕ ТЕК ДОЛАЗИ: Временска прогноза за четвртак, 22. мај
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод дао је најновију временску прогнозу за наредне дане.
22. 05. 2025. у 01:00
Најновије из рубрике

МОГУЋИ ЛОКАЛНИ ПЉУСКОВИ СА ГРМЉАВИНАМА Временска прогноза за уторак 17. јун: Очекујте мало ниже температуре
На истоку и југоистоку Србије време данас претежно сунчано и топло, у осталим пределима променљиво облачно са сунчаним интервалима и мало свежије.
17. 06. 2025. у 01:06

ПЉУСКОВИ С ГРМЉАВИНОМ СТИЖУ У БЕОГРАД: Током ноћи ове делове Србије погодиће невреме са јаким ветром и кишом
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод најавио је да ће се током ноћи облачност из северних и западних предела проширити и на централне крајеве Србије уз умерен до јак северозападни ветар и локално краткотрајну кишу или пљусак са грмљавином.
16. 06. 2025. у 20:41

ПУТНО ЗДРАВСТВЕНО ОСИГУРАЊЕ КОМПАНИЈЕ "ДУНАВ ОСИГУРАЊЕ“
ПОЛИСА која штеди и време и новац
16. 06. 2025. у 16:00

ДАНАС ПОЧИЊЕ ЛЕТЊИ РАСПУСТ, АЛИ НЕ ЗА СВЕ ЂАКЕ: Ови ученици још иду у школу
У ОСНОВНИМ школама које током школске 2024/25. године нису имале обуству образовно-васпитног рада данас почиње летњи распуст, док школе које због блокада нису испуниле све обавезе предвиђене планом и програмом имају рок да то учине до 20. јуна.
16. 06. 2025. у 09:58

КАКВО НАС ВРЕМЕ ОЧЕКУЈЕ У ДРУГОЈ ПОЛОВИНИ ЈУНА: Најновија прогноза РХМЗ-а
У СРБИЈИ данас претежно сунчано и топло уз слаб, променљив ветар. Максимална температура од 29 до 33 степена.
16. 06. 2025. у 09:22
Коментари (0)