ПОСЛЕДЊЕ ПРИПРЕМЕ У ГУЧИ: Чекамо најбољег међу најбољима, добитника Златне трубе, дара "Вечерњих новости" (ВИДЕО)
ПОСЛЕДЊЕ припреме су у току у Гучи, пред финале традиционалне свектовине, јединствене у свету - доделе Златне трубе, дара "Вечерњих новости".
Фото: Новости
После финалног такмичења трубачких оркестара у Гучи ће бити познато ко ће освојити овогодишњу, јубиларну 60. Златну трубу.
Ове године ће се за Златну гласати путем СМС порука, и то у периоду од 21 до 21.30 часова на број 6272 са редним бројем трубачког оркестра који се такмичи. Директан пренос такмицења је на РТС-у.
БОНУС ВИДЕО: ОВО СУ НАЈЈАЧИ ВЕСЛАЧИ НА СВЕТУ - Трка на на Западној Морави, чамце возе само с мотком
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)