СРБИ ОСТАЛИ ЗАТЕЧЕНИ ПРИЗОРОМ: Грци багером покупили лежаљке на плажи и однели сунцобране
СРПСКИ туристи у Грчкој јуче су остали затечени невероватним призором. Наиме, како се шири Фејсбук групом "Грчка инфо", у Неа Флогити лежаљке и сунцобрани су однети багером.

Фото: Н.Живановић
Срби пишу да се инцидент догодио јуче, након што је неком очигледно засметало константно заузимање места на плажама.
- Јуче су у Неа Флогити багером однете лежаљке и сунцобрани са плаже, због заузимања места. Забрањено је остављање лежаљки и сунцобрана и заузимање места, јер плажа није приватна својина - написала је једна чланица ове групе.
Још увек није познато ко је ангажовао багер, нити да ли су Срби били упозоравани на овај сценарио.
Ипак, наше туристе у Грчкој ова измена сигурно неће обрадовати.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ВОЈНЕ ВЕЖБЕ НА ТАЈВАНУ: Тајпеј симулира кинески напад на аеродром Таојуан
Препоручујемо

ДВЕ ДЕВОЈЧИЦЕ СПАСЕНЕ ИЗ ТАЛАСА У ГРЧКОЈ: Драматичан снимак инцидента (ВИДЕО)
11. 08. 2023. у 09:29

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (2)