ВЕЛИКИ ОДЗИВ: Грађани до данас предали укупно 102.818 комада оружја, муниције и МЕС-а

Дејана Калинић
Дејана Калинић

29. 06. 2023. у 09:48

ГРАЂАНИ Србије су у оквиру акције "Предај оружје", од 8. маја до данас, полицији предали укупно 102.818 комада оружја и минско-експлозивних средстава.

ВЕЛИКИ ОДЗИВ: Грађани до данас предали укупно 102.818 комада оружја, муниције и МЕС-а

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav

Како је речено за Танјуг у МУП-у, од почетка акције предата су 77.003 комада оружја, 4.045.246 комада муниције и 25.815 комада минско-експлозивних средстава, а у те бројке урачунато је легално, нелегално и оружје и екплозивне направе које су предате након смрти лица.

Грађани могу још данас и сутра да предају оружје без икакве кривичне одговорности, без потребе да се легитимишу, остављају податаке о себи и доказују порекло оружја.

Осим тога, грађани могу да позову полицијске службенике на адресу и тако предају оружје.

БОНУС ВИДЕО: ТРАЖЕ СМЕНУ ГАШИЋА ЈЕР ИМА ЛОШУ КАРМУ Опозиција: Он је малериозан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

ЧЛАН БЕНДА ДНК МЕЂУ ОСУМЊИЧЕНИМА ЗА ПОЖАР У КОЧАНИМА: Чак 40 дана био на интензивној нези, ево како је сада