НАШ СИНИША ЈЕ УЈЕДИНИО ПРАВОСЛАВЦЕ И КАТОЛИКЕ: Владика Андреј први пут, без задршке, о последњем испраћају великог фудбалера
19. 02. 2023. у 15:00
ВЕЛИКАНИ се у свим временима и на свим меридијанима радо својатају, што показује и недавна сахрана прослављеног фудбалера и тренера, великог човека Синише Михајловића (1969-2022).
Повезане вести

НА УДАРУ ЦРКВА И ПАТРИЈАРХ: Лажи о "тајном потписивању темељног уговора са Приштином" најпрљавија медијска кампања, каже Велибор Џомић
ЛАЖНА вест о наводном "тајном потписивању темељног уговора" између Српске православне цркве и такозване Републике Косово представљанајпрљавију и најнечаснију медијску кампању на нашем простору у новијојисторији. У тој конструкцији, подло и без икаквог основа, као наводниучесници означени су патријарх српски Порфирије и митрополит бачки Иринеј - све у циљу дискредитације Цркве. Да би лаж деловала уверљиво, текст је "поткрепљен" одредбама Темељног уговора који је СПЦ закључила у Црној Гори.
17. 08. 2025. у 10:00
Најновије из рубрике

ВРЕМЕ ДАНАС: Претежно сунчано и мало топлије, температура до 26 степени
ВРЕМЕ у Србији данас претежно сунчано и мало топлије, после подне у Бачкој и Срему уз умерену облачност.
18. 09. 2025. у 00:00

СПРЕМИТЕ СЕ ЗА МРАЗ И ВЕОМА ХЛАДНО ЈУТРО: У овим деловима земље температура ће пасти скоро на нулу
ЈУЧЕРАШЊИ дан донео је право летње време и температуре од 32°Ц, а пред крај дана уследио је продор веома израженог хладног фронта, уз кишу, јак северозападни ветар и драстичан пад температуре ваздуха.
17. 09. 2025. у 18:01

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
17. 09. 2025. у 13:52

"СРБИЈА ЗИЂИН КОПЕР" ДО ЈУЛА 2025. УЛОЖИО 277,3 МИЛИОНА ДОЛАРА У ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ: У рударском Бору напредак у квалитету ваздуха
КАКО улагања у заштиту природе и модернизацију опреме могу променити квалитет живота једног рударског града најбоље показује Бор. Пре комплетне реконструкције топионице, ваздух је био изузетно лош са високим концентрацијама сумпор-диоксида, а после су се нивои штетних гасова драстично смањили.
17. 09. 2025. у 10:00

ТЕМПЕРАТУРА ПАДА ЗА СКОРО 10 СТЕПЕНИ: Данас ветровито и свеже - у три дела земље падаће киша
У НАРЕДНА два часа у Србији облачно. Слаба киша очекује се понегде у Банату, као и на истоку и југоистоку земље.
17. 09. 2025. у 09:21
Ja
19.02.2023. 16:04
Samo taj dan, sutradan su nastavili da nas mrze!
DaDjo
19.02.2023. 17:11
Kada se već piše o Srbima u Beču valjalo bi da se partrijah pozabavi problemom koji se odnedavno dešava u mnogim osnovnim školama gde Srpski prvačići nemaju čas maternjeg jezika iz razloga što kao nema dovoljno saglasnih roditelja za to da im deca uče maternji Srpski jezik, što nije istina jer srpskih prvačića ima dovoljno ali drzava neželi da izdvoji sredstva za nastavu časova Srpskog jezika.