"НАЈЈАЧИ ОСЛОНАЦ У ОЧУВАЊУ МИРА И СТАБИЛНОСТИ": Вучић честитао празник припадницима Копнене војске

Биљана Ристивојевић

16. 11. 2022. у 08:23

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић упутио је данас честитку поводом 16. новембра - Дана Копнене војске и изразио уверење да ће њени припадници остати најјачи ослонац у очувању мира и стабилности.

НАЈЈАЧИ ОСЛОНАЦ У ОЧУВАЊУ МИРА И СТАБИЛНОСТИ: Вучић честитао празник припадницима Копнене војске

Фото: Танјуг

- Свим припадницима Копнене војске честитам 16. новембар - Дан вида. Богату и славну историју српског народа обележила је Колубарска битка, која је отпочела 16. новембра 1914. године, а у којој се српска војска показала несаломивом и свемогућом, изборивши победу када се чинило да јој је пораз једина опција. Мотивисани херојством ваших предака, свакодневно изнова показујете неприкосновеност у извршењу задатака, како на домаћем терену, тако и у мултинационалним операцијама, без обзира на тежину услова који вам се на том путу намећу. Увек спремни, опрезни и професионални и, што је најважније, стално на располагању грађанима наше земље када им је то најпотребније - поручио је Вучић.

- Честитам вам празник, уверен да ћемо и надаље као најјачи ослонац у очувању мира и стабилности имати управо припаднике вашег вида - наводи се у честитки председника Вучића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!

СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!

19. 06. 2025. у 13:00

Коментари (26)

ТАКЕР ПОНИЗИО КРУЗА! Америка бруји о ватреној размени о Ирану: Не знате ништа (ВИДЕО)