ДЕВОЈЧИЦА (13) ПРЕЖИВЕЛА ПАД СА 6. СПРАТА! Нишлијка задобила тешке повреде, али се опоравља

Новости онлине

20. 10. 2022. у 15:43

ДЕВОЈЧИЦА (13) из Ниша која је 12. октобра под неразјашњеним околностима пала са прозора шестог спрата свог стана је ван животне опасности, рекли су нам у Универзитетском клиничком центру у Нишу. Она се налази тренутно на одељењу за ортопедију Дечје клинике.

ДЕВОЈЧИЦА (13) ПРЕЖИВЕЛА ПАД СА 6. СПРАТА! Нишлијка задобила тешке повреде, али се опоравља

Фото: Д.А.

- Она је сада потпуно стабилна, свесна и комуникативна и успешно се опоравља - речено је за "Новости" из УКЦ.

Њу је вероватно спасило то што су пад амортизовале гране мањег стабла и то што је пала на траву, али нека мишљења наводе и да је сада добро само зато што се дочекала на ноге, а не на неки други део тела.

Подсетимо, све се догодило 12. октобра, око 23.30 часова на Византијском булевару, а при паду је, према наводима из Универзитетског центра, повредила доњи део тела.

Када је довезена у Ургентни центар девојчица је имала прелом десне бутне кости и вишеструки прелом карлице, прелом десне потколенице и прелом десног стопала. Код других органа нису установљене повреде.

Девојчица је пала са више од 20 метара. Полиција је саопштила да нема елемената кривичног дела у овом случају, што значи да је нико није гурнуо. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

ОКРШАЈ БИВШИХ ПРВАКА ЕВРОПЕ: Делије ће обрадовати овај податак - Селтик никада није победио на гостовању српским клубовима