НАША НАЈЛЕПША СРБИЈА: Председник Вучић објавио нову победничку фотографију (ФОТО)

20. 08. 2022. у 09:05

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објавио је данас на Инстаграму победничку фотографију за ову недељу у оквиру конкурса "Наша најлепша Србија", а аутор је Срђан Ристић.

НАША НАЈЛЕПША СРБИЈА: Председник Вучић објавио нову победничку фотографију (ФОТО)

Foto: Printskrin

- Драги суграђани, од данас ћемо победничке фотографије наше најлепше објављивати суботом, како бисте први дан викенда отпочели уживајући у лепоти крајолика Србије- написано је уз победничку фотографију.


- Ове недеље, водимо вас до Сребрног језера, које нам је на посебан начин открило своју раскошну лепоту у сутон, мајсторски забележен оштрим оком Срђана Ристића. Све честитке Срђану на изузетној фотографији, а ми са нестрпљењем чекамо још фотографија наше поносне, прелепе земље- написано је у опису фотографије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (10)

ЖИВЕ У ПРОШЛОСТИ: Ова ТРИ хороскопска знака не могу без бивших