СУНЧАНО ВРЕМЕ, А ОНДА НАГЛИ ПРЕОКРЕТ: Временска прогноза доноси грмљавину, пљускове и град, ево шта нас чека до краја недеље

ВРЕМЕНСКА прогноза РХМЗ за недељу и понедељак нам доноси топло и нестабилно време, са локалном појавом краткотрајних временских непогода и већом количином падавина, појавом града и олујним ветром.

СУНЧАНО ВРЕМЕ, А ОНДА НАГЛИ ПРЕОКРЕТ: Временска прогноза доноси грмљавину, пљускове и град, ево шта нас чека до краја недеље

Фото: Депоситпхотос

У Србији је сутра променљиво облачно, топло и нестабилно, пре подне са дужим периодима сунчаног времена.

После подне и увече местимично са краткотрајном кишом и пљусковима са грмљавином. Локално се очекује и краткотрајна појава града. Ветар ће бити слаб и умерен, углавном северни и североисточни.

У недељу ће јутарња температура бити од 14 °С до 20 °С, а највиша дневна од 28 °С до 33 °С.

Временска прогноза за Београд нам сутра доноси променљиво облачно, топло и нестабилно време, пре подне са дужим периодима сунчаног времена.

После подне и крајем дана повремено са краткотрајном кишом и пљусковима са грмљавином.

Ветар слаб и умерен, углавном северни и североисточни. Јутарња температура од 17 °С до 20 °С, највиша дневна око 30 °С.

Временска прогноза за наредних 7 дана

У наредних седам дана у Србији ће бити променљиво облачно, нестабилно и топло уз смену сунчаних и облачних интервала и локалних краткотрајних пљускова са грмљавином.

У понедељак се очекује локална појава краткотрајних временских непогода већих количина падавина праћених градом и олујним ветром.

Дневна температура у већини места од 25 до 30 °С, наведено је у саопштењу РХМЗ.

БОНУС ВИДЕО: СЈАЈАН ИСТОРИЈСКИ ПРОНАЛАЗАК У КОЗНИКУ - Откриће археолога између Александровца и Бруса

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет