НЕНАД ПЕРИШ ЧЕКА МАТЕЈА ВЕЋ 60 ДАНА: Потресна исповест оца несталог Сплићанина - Не губим наду да је жив!
МАТЕЈ Периш (27) нестао је у ноћи између 30. и 31. децембра прошле године, у Београду, када је оставио своје пријатеље и јакну у београдском клубу "Готик".
Фото: AP Photo/Marko Drobnjakovic/МУП Хрватске/Јутјуб/РТЛ
Његов отац Ненад Периш већ два месеца налази се у Београду.
- Не могу да губим наду да је мој син жив. Матеј је моје дете и никада се нећу њега одрећи. Не могу још да се враћам у Хрватску, али не могу ни да кажем да не мислим о томе, тамо ми је породица. Ћеркама сам обећао да ћу се вратити са Матејем - каже Ненад Периш.
Периш тврди да је његов син имао много планова за будућност и да је пре пута за Београд говорио о њима.
- Као отац у свему сам га подржавао. Рекао сам му да би било добро да прво дипломира економију, па да размишљамо о томе да купимо брод јер је желео да буде скипер. Од почетка тврдим да мој син није узимао дрогу, а знам да су то вече више попили - каже Периш.
Према речима оца, Матеј је то вече (30. децембра) чак три пута покушавао да заустави такси, што му јасно даје до знања да је знао где жели да иде.
- Ни после два месеца ни на почетку за нестанак нисам кривио ни његове другове ни другарицу Мају. Матејеви пријатељи су дошли да се проведу и рекли су ми да је мој син платио последњу флашу вискија и нестао. Мислили су да се запричао са неки, а уплашили су се тек када су видели да му је остала јакна. Мају је покушао да добије, али му се она није јављала на телефон. Она је сама отишла у полицију и предала свој телефон - каже Периш.
Ненад Периш причу о нестанку сина пре два месац завршава реченицом :
- Гајим наду да ћу сина ставити на седиште поред себе и да ћемо се тако вратити кући!
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - ПОЖАР НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Букти у ресторану "Раднички"
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЖЕСТОК УДАР РУСА: Трупе настављају да уништавају опрему Оружаних снага Украјине (ВИДЕО)
01. 03. 2022. у 10:04
ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу
12. 07. 2026. у 10:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (1)