ПОЛИЦИЈА ПРЕТРАЖУЈЕ РЕКУ: И даље се трага за Ксенијом, која је нестала на Петроварадину
КСЕНИЈА Лукић (30) из Сремске Митровице нестала је у ноћи између суботе и недеље, око три сата ујутру.
Foto: Printscreen/Facebook
За њом се и данас трага.
Ксенијина сестра јуче је рекла да се пре нестанка Ксенија посвађала са дечком, док су били на Петроварадину, а да је потом побегла од њега. Из вида ју је, како се каже, изгубио на мосту.
- То су једине информације које имамо о њој. Не знамо ни како је била обучена у тренутку нестанка јер њен момак није желео да комуницира са нама - рекла је Ксенијина сестра.
Она је додала и да је њеној породици полиција јуче ујутру јавила да је једна особа скочила са моста, као и да полиција трага за телом, тако да и Ксенијини најближи и даље не знају да ли је у питању она или ипак неко други.
Полиција од јуче трага за утопљеником, а у потрагу су укључени и рониоци.
Како су потврдили из породице нестале Ксеније, момак са којим се забављала иначе живи у Лондону. У вези су неколико месеци, а он је пре неколико дана дошао у Србију да се виде, што је и иначе радио. Управо он је пријавио нестанак девојке полицији. Како се незванично сазнаје, он је био хоспитализован након овог инцидента.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: РУСКИ ЛОВЦИ ЈУРЕ КА ЦИЉЕВИМА: Акција изнад Харковске области
Препоручујемо
ЗИМА СЕ ВРАТИЛА ПОСЛЕДЊЕГ ДАНА ФЕБРУАРА: Временска прогноза - Мраз, киша и снег
28. 02. 2022. у 01:04
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)