НЕСТАО ЛОВАЦ КОД СУРДУЛИЦЕ: Полиција и пријатељи трагају за осамдесетдвогодишњим Стојадином Ђорђевићем
ОСАМДЕСЕТДВОГОДИШЊИ ловац Стојадин Ђорђевић из сурдуличког села Загужање кренуо је у недељу у јутарњим сатима у лов, и од тада му се губи сваки траг.
FOTO: Privatna arhiva
У Полицији нам је потврђено да је расписана потрага за несталим лицем и да полиција интезивно претражује терен.
ФОТО: Приватна архива
Поред полиције за њим трагају и бројни пријатељи и познаници.
У тренутку нестанка на себи је имао ловачко одело, пушку и ранац.
Полиција и породица апелује на све оне који су можда видели човека да се јаве у најближу полицијску станицу.
БОНУС ВИДЕО:
КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА! Како су се низали успеси Србије у 2021.
Препоручујемо
ОТКАЗАН ДОЧЕК У СУРДУЛИЦИ: Епидемиолошка ситуација не дозвољава окупљања
11. 01. 2022. у 12:58
УСВОЈЕН ПРОГРАМ НАЈСТАРИЈЕ МАНИФЕСТАЦИЈЕ КУЛТУРЕ: Све је спремно за "Светосавску недељу"
12. 01. 2022. у 11:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)