ПОТРЕСНА ФОТОГРАФИЈА: Јурић упутио тужну поруку оцу несталог Сплићанина (ФОТО)
ИГОР Јурић, објавио је на својим профилима на друштвеним мрежама слику на којој су Ненад Периш и он.
Фото: Ата images/Новости
Он је објавио фотографију уз опис: "Отац оцу. Ненад Периш, отац Матеја Периша".
Ова фотографија настала је у тренутку док се трага за несрећним Сплићанином Матејем Перишем, коме се губи сваки траг у ноћи између 30. и 31. децембра.
Подсетимо, Тијана Јурић, ћерка Игора Јурића била је петнаестогодишња девојчица из Суботице. Отета је и убијена у ноћи између 25. и 26. јула 2014. године у близини села Бајмока.
Подсетимо, Матеј Периш је нестао 31. децембра када је из чиста мира излетео из београдског клуба „Готик“. Он је једно време трчао по Београду, што су снимиле сигурносне камере, па се онда вратио код реке, где се крио једно време па се затим сумња да је ушао у воду.
БОНУС ВИДЕО: Настављена потрага у реци Сава за несталим Матејом
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)