МЛАДЕН МИЈАТОВИЋ СЕ УКЉУЧИО У ПРОГРАМ: Објавио информације о нестанку Матеја Периша, рониоци у приправности
НОВИНАР Младен Мијатовић поново се вечерас укључио у "Национални дневник" и том приликом саопштио најновије информације.
Фото: Принтсцреен/Пинк/Инстаграм/matejperis
- Ненад Периш, отац несталог Матеје Периша, потврдио је да се на снимцима који су се појавили управо налази његов син. На снимцима који су побјављени у појединим медијима види се младић како трчи од Бетон хале до Савске променаде.
Ненад Периш, захвалио се Београђанима, грађанима Србије и полицији који су свој посао одрадили максимално.
- МУП и даље улаже своје максималне капацитете како би се пронашао Матеј Периш који се води као нестала особа - рекао је новинар и додао:
- Припадници полиције су 24 сата на терену и претражују корито реке Саве и Дунава. Претражује се и приобаље река и потенцијалне локације где би могао да пронађе. Истражује се и узор његовог нестанка, рекао је Младен Мијатовић и додао да су у приправности и рониоци Жандармерије.
БОНУС ВИДЕО: ОПСАДНО СТАЊЕ У НОВОМ ПАЗАРУ - Полиција блокирала град после пуцњаве
Препоручујемо
МАТЕЈ УПАО У ВОДУ, АЛИ ЈЕ ПЛИВАО!? Језиви снимак борбе несталог младића са реком (ВИДЕО)
03. 01. 2022. у 17:04
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)