МИСЛИЛИ СМО ДА ЈЕ СКИТНИЦА: Сведоци из Руме тврде да су га видели Матеја, отац демантује
МЕШТАНИ Руме тврде да су у првим сатима Нове године срео младића који би по опису могао бити нестали Сплићанин Матеј Периш.
Фото: Архива Новости/МУП Хрватске
Рекли су како су све пријавили полицији и дали исказ.
- У првим сатима Нове године, око 03.30 у центру Руме срели смо младића изразито плавих очију и косе. На глави је имао капицу и носио је јакну која му је била поприлично велика. У први мах смо помислили да је скитница. Обратио нам се, а говорио је сплитским нагласком - казао је један од Румљана новинарки Провјереног.
Кад су чули да је то младић за којим се трага, све су пријавили полицији. Отац несталог сплићанина демантовао је ове наводе.
У Министарству унутарашњих послова Републике Србије саопштили су да су добили ту информацију и да ће огласити после провере.
Подсетимо, припадници МУП Србије у потрази су за 27-годишњим Матејем Перишем из Сплита, коме се 31. децембра око 2:30 у београдском клубу Готик изгубио сваки траг.
БОНУС ВИДЕО - КАПЕТАН РЕЧНЕ ПЛОВИДБЕ ЗДРАВКОВИЋ О НЕСТАНКУ СПЛИЋАНИНА: Потрага за Матејом Перишем и даље траје
(Дневник.хр)
Препоручујемо
КАМЕРЕ СНИМИЛЕ НЕСТАЛОГ СПЛИЋАНИНА: Матеј Периш трчао по улицама, заустављао такси, на крају пливао у Сави?! (ВИДЕО)
03. 01. 2022. у 16:39 >> 17:07
МУП СЕ ОГЛАСИО ПОВОДОМ НЕСТАЛОГ СПЛИЋАНИНА: Званично ће бити саопштена нова сазнања
03. 01. 2022. у 16:51 >> 17:07
НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О НЕСТАНКУ СПЛИЋАНИНА: Капетан Здравковић о потрази за несталим Матејем Перишом (ВИДЕО)
03. 01. 2022. у 13:57 >> 14:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)