ВЕЛИКИ ГУБИТАК ЗА СВЕ КОЈИ СУ ГА ПОЗНАВАЛИ: Гојковић упутила саучешће поводом смрти Бранка Маринковића
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије и министарка културе и информисања Маја Гојковић упутила је данас телеграм саучешћа породици Маринковић поводом смрти Бранка Маринковића, заменика генералног секретара Народне скупштине Републике Србије.

МКИ
- Са великом тугом сам примила вест о изненадној смрти Бранка Маринковића. Његов прерани одлазак је велики губитак за све који смо га познавали и који смо имали прилику да са њим сарађујемо. Памтићемо га као човека који је са великом посвећеношћу, изузетном енергијом и својим знањем и стручношћу доприносио раду Народне скупштине. У овом тужном тренутку, примите изразе мог најдубљег саучешћа - наводи се у саучешћу, саопштено је из Министарства културе и информисања.
БОНУС ВИДЕО - ПОТРЕСАН ГОВОР ИВИЦЕ ДАЧИЋА: Последњи поздрав великом пријатељу
Препоручујемо

ИЗГУБИЛИ СМО ДРАГОГ КОЛЕГУ: Дачић упутио саучешће поводом смрти Бранка Маринковића
25. 12. 2021. у 18:58

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)