ПРЕМИНУЛА КРИСТИНА КИКА ЂУКИЋ: Инфлуенсери се опраштају од младе јутјуберке (ФОТО)
СРПСКА јутјуберка и инфлуенсерка Кристина Кика Ђукић преминула је синоћ.
Фото: Инстаграм/miloshd96
Јавност је о томе обавестила њена пријатељица, инфлуенсерка Лаура Тешановић.
Кика Ђукић била је српска јутјуберка и инфлуенсерка чији Јутјуб канал „К1КА“ броји око 700 хиљада претплатника.
- На нашу велику жалост морам да вас обавестим да Кика више није са нама. Желим овим путем да изјавим саучешће њеној породици и свим људима који су је волели и познавали… Волим те, Кико, заувек, почивај у миру - стоји на Инстаграм налогу Кикине пријатељице.
Фото: Инстаграм/Лаура.992
Инфлуенсер Милош Бајић, познатији као Милош ХД, такође се опростио од Кике.
- Све што бих желео да кажем, а има много тога, сада би било сувишно. Почивај у миру мала, волим те и нека те анђели чувају - написао је он.
Фото: Инстаграм/милосхд96
Кристина Ђукић је рођена 2000. године у Београду. У родном граду је завршила основну школу, а пошто није била одличан ђак и није имала довољно бодова да у првом кругу упише средњу школу коју је желела, мајка ју је уписала у средњу железничку школу, али се ту није дуго задржала него се „пребацила“ у трговачку школу.
У исповести на Јутјубу је својим пратиоцима признала да су је сви испочетка знали као девојку која је "промашила" школу, а потом и по томе што је јутјуберка и гејмерка. Једном приликом је казала да је одличан ђак, али и да има довољно времена да се посвети снимању клипова за Јутјуб.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)