ОГЛАСИЛА СЕ УДОВИЦА МУАМЕРА ЗУКОРЛИЋА: "Хвала ти за 18 година живота посутим цвијећем!" (ФОТО)

Новости онлајн

07. 11. 2021. у 10:52

УДОВИЦА Муамера Зукорлића, Елма Елфић Зукорлић, огласила се кратком и емотивном поруком на друштвеним мрежама, те се и на овај опростила од свог супруга који је јуче изненада преминуо.

ОГЛАСИЛА СЕ УДОВИЦА МУАМЕРА ЗУКОРЛИЋА: Хвала ти за 18 година живота посутим цвијећем! (ФОТО)

Фото: Принтсцреен/Инстаграм

Она је на свом Инстаграм налогу поделила неколико заједничких фотографија са Муамером и написала:

"Хвала ти за 18 година живота посутим цвећем! Твоја Лулу"

Елма Елфић Зукорлић је друга супруга Муамера Зукорлића, са којим је у браку добила четворо деце.

Зукорлићу је позлило док је држао предавање на Факултету за исламске студије. Пребачен је у болницу у Новом Пазару где је само константована смрт. Доживео је срчани удар, покушана је реанимација, али безуспешно.

Дани жалости од данас до уторка проглашени су у Новом Пазару и у Општини Сјеница.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

Истражујемо: Колика је стварна распрострањеност болести зависности од игара на срећу у Србији?