ПОТРЕСНА ЧИТУЉА ЗА ПРЕМИНУЛОГ ВОЗАЧА ХИТНЕ ПОМОЋИ: У потпису само син, ћерка и отац - све осталe му је однела корона (ФОТО)
СУДБИНА Дејана Милошевића и његове породице дубоко је потресла Србију.

Фото: М.Стевановић
На улазним вратима Градског завода за хитну медицинску помоћ истакнута је читуља за Дејана Милошевића. У потпису читуље потресно стоје само три имена - син Лазар, ћерка Марија и отац Драгослав.

Фото: М.Стевановић
Остале чланове Дејанове породице однела је корона, у свега месец дана преминуле су Дејанова супруга, мајка и баба.
Преминули Милошевић био је дугогодишњи радник београдске Хитне помоћи.
На друштвеним мрежама колеге преминулог возача Хитне помоћи опростиле су се од њега речима: "отишао је да пегла небески асфалт и стигне тамо где само возачи Хитне морају".

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (2)