ВУЛИН О КРИМИНАЛНИМ ГРУПАМА: Свако сазнање биће детаљно проверено и истражено, без обзира на то до кога води

Биљана Ристивојевић

28. 10. 2021. у 10:56

МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин одржао је данас колегијум са начелником Управе криминалистичке полиције Богданом Пушићем и руководиоцима ове управе са којима је разматрао постигнуте резултате и разговарао о плановима њиховог рада у борби против свих видова криминала у наредном периоду.

ВУЛИН О КРИМИНАЛНИМ ГРУПАМА: Свако сазнање биће детаљно проверено и истражено, без обзира на то до кога води

Фото: МУП

На почетку састанка министар Вулин је посебно истакао и похвалио интензиван рад српске полиције, међу којима су и припадници Управе криминалистичке полиције који су учествовали у расветљавању околности убиства породице Ђокић у селу Моравац.

Министар Вулин посебно је похвалио припаднике Службе за борбу против организованог криминала УKП-а који настављају свој рад на даљем разбијању организованих криминалних група.

- Наш даљи рад на разбијању организованих криминалних група и проналаску њихових чланова и помагача се наставља. Свако сазнање биће детаљно проверено и истражено, без обзира на то до кога води - поручио је министар унутрашњих послова Србије Александар Вулин.

- Овом приликом похваљујем припаднике криминалистичке полиције који су у претходних седам дана запленили већу количину марихуане - поручио је министар полиције Александар Вулин на колегијуму УKП-а.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.

14. 11. 2025. у 16:54

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

Штедња – најпоузданији начин да своје планове претворите у стварност