НЕСТАО ЉУБОМИР ИЗ СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Последњи пут виђен у друштву две особе, супруга страхује - дијабетичар је, нема инсулин
РОДБИНА, пријатељи, полиција трагају за Љубомиром Трнићем (45) из Сремске Митровице, којем се у четвртак после 19 часова изгубио сваки траг.
Фото: Фејсбук/Dacy Nedjic
Како каже за ''Новости'' његова супруга Јована, последњи пут су се чули у четвртак тада је био код једне продавнице у насељу Камењар у Сремској Митровици.
- После тога мобилни телефон му није доступан. Проверила сам у хитној, да ли му се можда нешто десило, нема његовог имена на пријему, ни полиција нема у евиденцији - говори потресено Јована, која највише страхује јер је Љубомир дијабетичар и код себе нема инсулин.
Како каже оно што је успела да сазна, да је Љубомир пре него што ће му се изгубити траг, био на бициклу црвене боје и у друштву једне мушке особе и женске, али да није још успела са њима да ступи у контакт, како би јој помогли за додатне информације.
Љубомир је на себи имао сиву мајицу, сиви дукс са капуљачом и тегет шортс и црне патике, висок је 1,80 метара, браон косе и браон очију. Супруга је пријавила Љубомиров нестанак и моли све који имају било које информације да се јаве полицији.
Љубомир је отац троје деце.
Препоручујемо
ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ СОЛУНА: Ђорђу Михаиловићу, чувару Зејтинлика, уручен српски пасош (ФОТО)
27. 08. 2021. у 14:21
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)