ДУШАН Попадић је оценио да би ограничавање доступности појединих садржаја вероватно дало боље резултате у мотивацији за вакцинисање него награђивање. Указао је да смо имали награђивање и да то није дало боље резултате.
Повезане вести
НЕВАКЦИНИСАНИ У СМРТНОЈ ОПАСНОСТИ: Репортери "Новости" у ковид болници у Батајници, где и даље пристижу оболели од короне
ТИШИНА у ковид-болници у Батајници подсећа на затишје пред олују, од које страхују лекари који се боре за животе 30 пацијената оболелих од ковида. До најтежих болесника у "црвеној зони" долази се кроз лавиринт сабласно тихих белих ходника, на којима се само журно мимоилазе медицинари у скафандерима.
21. 07. 2021. у 08:00
Најновије из рубрике
ВРЕМЕ ДАНАС ЛЕПШЕ НЕГО ЈУЧЕ: Претежно сунчано и мало топлије
ВРЕМЕ у Србији ујутру хладно, а у току дана претежно сунчано и мало топлије. Ветар слаб и умерен, на истоку земље јак, западни и југозападни.
29. 12. 2025. у 00:00
СУТРА СЛАВИМО ВЕЛИКОГ ПРОРОКА: Његове речи су опомена за све хришћане, а ево шта никако не смете заборавити
СРПСКА православна црква и њени верници у понедељак обележавају празник Свети Агеј, који је био старозаветни пророк и један од дванаесторице мањих пророка.
28. 12. 2025. у 20:51
(МАПЕ) СПРЕМИТЕ СЕ ЗА ЛЕДЕНО БАДЊЕ ВЕЧЕ: Стиже дебели минус, у неким деловима земље и до 35 цм снега
ПОСЛЕ релативно хладног уласка у 2026. годину, како је најавио метеоролог Марко Чубрило, можемо да се радујемо отопљењу и температурама и до плус 10 степени. Након тога у Србију стиже нагло захлађење између Бадњег дана и Божића.
28. 12. 2025. у 18:32
"МАЈКА ЈЕ БИЋЕ НАЈБЛИЖЕ БОГУ" Патријарх честитао Материце свим мајкама и женама уз речи Владике Николаја
ПАТРИЈАРХ Порфирије служио је данас на Материце литургију у храму Светог Саве на Врачару и том приликом честитао празник свима мајкама и женама, уз подсећање на речи владике Николаја да је мајка најближе биће Богу.
28. 12. 2025. у 18:24
ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК: Како је из "Београда на води" уклоњена бомба из Другог светског рата (ВИДЕО)
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова саопштило је данас да су припадници Сектора за ванредне ситуације, након спроведених мера обезбеђења и поштовања највиших безбедносних стандарда, успешно транспортовали авио-бомбу америчке производње, заосталу из Другог светског рата на војни полигон "Пасуљанске ливаде".
28. 12. 2025. у 16:43
Коментари (0)